26 Aralık 2010 Pazar

Hep Birlikte Yılbaşı Atılımı Yapıyoruz!

Arkadaşlar Yılbaşı demek hediye demek değil mi, indirim demek değil mi, alışveriş demek değil mi? Amerikalılar bu yılbaşını niye icat etmiş? :) Hadi durmayın, etrafınızdakilere haber verin, özel kişiler ve dostlar için orijinal, anlamlı ve her yerde olmayan bir şeyler aradıklarına eminim. Hala vakit varken Limon Yeşili'ne uğrasınlar.

Hele ki bir bloglarında Limon Yeşili'nden bahseden bir yazı yazmaları durumunda KARGO BEDAVA. Hem de Türkiye'nin her yerine ve adrese kadar teslim. Hem de hediye paketinde. Hediye etmeye hazır.
Yeri gelmişken hatırlatayım. Şuan yılbaşına özel fiyatla bir set hazırladım. Normalde dükkanımda yüzükler 1o TL biliyorsunuz. Ancak 5 adet yüzükten oluşan bu seti özel fiyattan edinebilir ve aynı anda 5 arkadaşınızı birden mutlu edebilirsiniz. Yine hediye paketinde. Yine adresinize teslim.

Buradan ulaşabilirsiniz. Yılbaşı yoğunluğuna bağlı olarak kargo firmalarında yaşanabilecek 1-2 günlük gecikme ihtimaline karşı sipariş için son gün İstanbul içi 28 Aralık Salı, İstanbul dışı 26 Aralık Pazar olarak belirledim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder