25 Ocak 2011 Salı

Patrick Petitjean..Şükela....

Resimdeki zat-ı muhterem Network'ün reklam yüzü olacakmış, Ayşe Arman da bu haftaki Hürriyet Pazar'da kendisiyle röportaj yapmış. Bu muhteremi mutlaka sizinle de paylaşmak istedim. Biraz dalıp gitmekten zarar gelmez öyle diil mi? :-)

En az kendisi kadar ilgi çekici olan şu ki Patrick Fransa'da 160 nüfuslu bir köyde yaşıyor. Ne var bunda zaten zenginlerin çoğunun köyde evleri var diyebilirsiniz. Ama Patrick gerçekten bir köy yaşantısı sürüyormuş. Şehirde bir evi olmadığı gibi, cep telefonu ya da bilgisayar da kullanmıyormuş, kendisiyle faks yoluyla iletişim kuruluyormuş.

Ayşe Arman ancak Patrick'in ellerine dikkat ettiğinde gerçek bir köy yaşantısı sürdüğüne inanmış çünkü "ellerinin manken eli gibi değil, marangoz eli gibi" olduğunu söylemiş.

Gerçekten kendisinden beklendiği şekilde, "normal olanı"yapmadığı, şan, şöhret ve paranın nimetlerinden dibine kadar faydalanmadığı için; yani her gün sevgili değiştirmediği, "bir kazağı ömür boyu giyebilirim" dediği, partilere, davetlere, çılgın eğlencere katılmadığı için bu tercihine hepimiz şaşırıyoruz. Ayşe Arman da devamlı "nasıl olur, gerçekten şehirde evin yok mu, cep telefonun yok mu, ama niyee" diye sorular sorup durmuş :) "Ben fotoğraflardaki o adam değilim, o bir imaj" diyor.

Dünyanın en ünlü dergilerine kapak olmayı başarı olarak görmüyor.

Günümüz dünyası için istisna, adeta bu dünyadan değil desek abartmış olmayız..Yakışıklı, zengin ve ünlüyseniz, bu dünyanın nimetlerine sırt çevirmek her yiğidin harcı değildir ey dostlar..

2 yorum:

  1. hoş adam vesselam, yalnız sakallar birazdan kontrolden çıkmış gibi :)

    YanıtlaSil
  2. O onun alamet-i farikası şekerimm ;) Bence müthiş :-)

    YanıtlaSil