22 Eylül 2017 Cuma

Etsy’de Yeni Dükkan Açacaklar Bedava Ürün Listeleyebilir. Nasıl mı? Etsy Free Listing KazanmaBiliyorsunuz, Etsy listelenen her 1 ürün için ürün başına 0,20 cent fatura ediyor. 40 adet ürün listelerseniz, bu 8 USD ediyor. Ama bir yol var ki, Etsy’de ister ilk defa olsun ister 2., 3. dükkanınız olsun, yeni bir dükkan açacaksanız ücretsiz şekilde ürün listeleyebilirsiniz. Nasıl mı?

Dükkanınızı bu linke: http://etsy.me/2fFwePL tıklayarak açmanız halinde Etsy karşılıklı olarak size ve bana 40’ar adet bedava ürün listeleme (listing)/ürün yenileme (renewing) hakkı veriyor. Etsy free listing kazanmak için şartlar aşağıdaki şekilde:

  • Bu link Etsy’nin satıcıya (burada bana) özel oluşturduğu bir link. Verdiğim bu linke http://etsy.me/2fFwePL tıklayıp, dükkanın açılışını gelen sayfadaki mavi “Open My Etsy Shop” butonuna tıklayarak yapmanız gerekiyor. Bu butona tıklamadan kendiniz açarsanız, geçerli olmaz. Önünüze gelecek sayfa şu şekilde:

  • Free listinglerin son kullanma tarihi yok (harika değil mi? J ) sadece iki hesaptan biri kapanırsa kalan kullanım hakkı varsa ortadan kalkıyor.
  • Dükkanınızı oluşturmaya çoktan başlamışsanız ve size davet gelmişse, ücretsiz listing hakkından faydalanamazsınız.
  • 2 ayrı hesabınız varsa, biri için kazandığınız free listingleri diğerine transfer edemezsiniz.

Son olarak, siz dükkanınızı açtıktan sonra dükkan açmayı düşünen başkalarını aynı şekilde davet edebilirsiniz. O kişi de sizin davet linkiniz üzerinden açılışı yaparsa yine böylece karşılıklı 40’ar adet free listing kazanırsınız. Kişi sınırı yok, dilediğiniz sayıda kişiyi davet edebilirsiniz.

Peki siz başkasına nasıl davet göndereceksiniz? Dükkanınızı açtıktan sonra bu sayfaya tıklayın: https://www.etsy.com/invites/sell . Açılan sayfada size özel bir link var. Sayfa üzerinden davetlerinizi yollayabilir veya size özel linki kopyala yapıştır yapıp linki istediğiniz kişiye istediğiniz yerden (Facebook, Twitter, e-mail..) gönderebilirsiniz.

Free listinglerinizi ne zaman kazanacaksınız? Davet ettiğiniz kişi dükkanını tam olarak açtığı zaman, listing kazandığınıza dair bir e-mail alacaksınız.

Şimdi yeni dükkan açmayı düşünüyorsanız eğer, tek  yapmanız gereken http://etsy.me/2fFwePL linkine tıklayarak “Open My Etsy Shop” demek.

Kolay gelsin J


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder