27 Ekim 2020 Salı

Etsy’de Kargo Gönderilerimi Nasıl Yapıyorum? Yurt Dışına Hızlı ve Güvenilir Kargo

Görsel: Pexels.com

Ben Etsy dükkanımda yurt dışı gönderilerim için ShipEntegra firması ile çalışıyorum ve hem teslimatlarımı zamanında yaptıkları, hem de her soruma son derece ilgili yanıt veren müşteri hizmetleri ekibinden dolayı kendilerinden oldukça memnunum. Ayrıca bu işlere yeni başlayan, ilk defa yabancı bir pazaryerinde dükkan açanların işini kolaylaştıracak yeni araçları kullanıma sunmalarını da şahsen takdir ediyorum. Örneğin farklı platformlar için (Etsy, Amazon, Ebay, AliExpress, Shopify) kâr hesaplama tabloları, ihracatta gümrük vergisi kılavuzu.. gibi. Dilerseniz satış yaptığınız platformu ya da birden fazlasını kolayca entegre ederek tüm siparişlerinizi tek bir yerden yönetebiliyorsunuz.

Etsy’den sipariş geldiği zaman kargomu İstanbul, Tekstilkent’teki merkezlerine kendilerinin anlaşmalı kargo firmalarından biriyle ücretsiz şekilde gönderiyorum. Ellerine ulaşır ulaşmaz yurt dışı teslimat adresine çıkışını yapıyorlar.

Görsel: Pexels.com

Gelelim yeni habere
: Çalışma şartlarıyla ilgili bilgi aldıktan sonra kendileriyle çalışmaya karar verirseniz, üyeliğinizi vereceğim davet linki üzerinden yapmanız halinde hesabınıza hediye olarak $
5 bakiye yükleniyor. Yüklemeyi karşılıklı olarak hem size ve hem de davet sahibi olarak bana yapıyorlar. Şartlar aşağıdaki şekilde:

  • Hesabınızın açılışını verdiğim linke tıklayarak yapmalısınız. Kendiniz açarsanız veya önceden açılmış bir hesabınız varsa hediye geçerli olmuyor.
  • Kullanıcı olarak kendi adınıza sadece tek bir üyelik oluşturabilirsiniz. Aynı kullanıcının birden fazla hesabı bulunmamalıdır.
  • $5 hediye bakiyeyi ne zaman kazanacaksınız? Link üzerinden üye olup, ilk gönderinizi yaptıktan sonra hesabınıza yüklenecek. Yani hediyenizi ikinci gönderinizde kullanabileceksiniz.
Son olarak, siz üye olduktan sonra ShipEntegra ile çalışmayı isteyen başkalarına da aynı şekilde davet gönderebilirsiniz. O kişi de sizin referans linkiniz üzerinden üye olursa yine böylece karşılıklı hediye bakiye kazanırsınız.

Davet linki burada.

Websitelerini incelemek isterseniz buradan ziyaret edebilirsiniz.

Herkese bol satışlar dilerim J

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme