8 Temmuz 2010 Perşembe

"Yeni Moda Bebek Patikleri" ya da "Bir Ürün Fikri"

Romantik Patikler GraciousMay

Bebek patiği dendiği zaman aklımıza genelde babaannelerin pembe, mavi ya da su yeşili renginde orlon iplikle ördüğü, modelleri de birbirine benzeyen patikler gelir. Ancak aşağıda çok farklı modellerde bebek/çocuk patiklerini bir araya getirdim. Tabi bunların hepsine biz patik diyoruz ama aslında ayakkabı, sandalet dememiz gerekir :)

Türkiye'de henüz pek yaygın olmayan bir ürün fikri arıyorsanız, bu fikri değerlendirmekte fayda var diye düşünüyorum. Bunlara farklı bir şeyler arayan anneler, anne adaylarıve bebek hediyesi bakanların bayılacağı kesin!

Kudelalı Patik Kalıbı preciouspatterns

Bu tip patiklerin 4$ gibi fiyatlardan başlayan açıklamalı kalıpları satılıyor Etsy'de. Sadece bir defaya mahsus alacağınızı düşünürseniz oldukça küçük bir maliyet. Ancak tabiki yapılışları maalesef ingilizce. Kumaş-keçe-örgü malzemesi farketmez bu tip çocuk patiklerini "booty" olarak adlandırıyorlar. Yabancı sitelerdeki araştırmalarınızda işinize yarayabilir. Aramalarda "slipper"ı da kullanabilirsiniz.Turuncu-Kahve Patikler pleasantlyplumpknits

Lila Botlar infusionSüet Erkek Ayakkabısı :) littleposhbebe
Yeşil Sandalet Kalıbı sewingwithme1


Şans Kurabiyeleri :) sushibooties


Ve işte favorim - Tüm Zamanların En İyisi!!............

Tavşan Patikler prettylittle1 yorum: